Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Městečko řešení zavítalo do Strakonic

2010-05-10

 

Na Městečku řešení ve Strakonicích zaznělo na úvod několik písní Evy Pilarové, zejména z období Semaforu. Eva Pilarová na závěr svého vystoupení vyzvala přítomné, aby nikdy nezapomínali na dobu, kdy svůj názor nebylo možné veřejně prezentovat. Na její slova navázal lídr jihočeské ODS Jan Bauer a doplnil, že bychom si nikdy neměli přestat vážit svobody.

Následně kandidáti odpovídali na dotazy přítomných, které se týkaly zejména problematiky nezaměstnanosti, poplatků ve zdravotnictví, ale také současné situace v Řecku.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic