Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Městečko řešení Jindřichův Hradec

2010-05-05

 

Při své cestě na Městečko řešení z Prachatic do Jindřichova Hradce navštívil ve středu 5. května lídr jihočeské ODS a starosta města Prachatice Jan Bauer také obce a města na Českobudějovicku a Třeboňsku. Jedním z navštívených měst byl také Lišov, město dříve proslulé výrobou nábytku. Při setkáni s místními občany se velmi často debata týkala problému s hustou dopravou, která kolikrát ani neumožňuje přejí ulici. Jan Bauer již dlouho upozorňuje na tuto problematiku a prosazuje posílení dopravní infrastruktury v jižních Čechách. Zlepšení dostupnosti a průjezdnosti jižních Čech je řešením ODS nejen pro podnikatele a turismus, ale zejména pro kvalitnější život občanů jihočeských obcí a měst.

Na Městečku řešení v Jindřichově Hradci varovali kandidáti ODS do poslanecké sněmovny v čele s Janem Bauerem před výsledkem vlád socialistů, tak jak jsme tomu svědky v Maďarsku a dnes hlavně v Řecku. ODS považuje za svou povinnost upozornit na problematiku zadlužování a nabízet rozumná řešení pravicové politiky nejen proto, že situace v Řecku je reálnou hrozbou i pro nás. Populistická politika, kterou dlouhodobě prezentuje Jiří Paroubek a ČSSD je cestou k nezaměstnanosti a státnímu bankrotu. Není právě lepšího důkazu, než-li Řecka!

ODS vede nepopulistickou, neútočnou kampaň a nabízí, nikoli vnucuje, svá ŘEŠENÍ. Nejen proto panuje na Městečkách řešení přátelská atmosféra, kdy kandidáti ODS procházejí mezi voliči, aby s nimi diskutovali a hlavně vyslyšeli jejich problémy a názory. Pro nás v ODS není žádný člověk obyčejný. To je princip pravicové politiky.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic