Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Maturity na prachatickém gymnáziu v plném proudu

2010-05-14

 

Počátkem minulého týdne byly zahájeny maturitní zkoušky na prachatickém gymnáziu. Prvním úspěšným absolventům předali maturitní vysvědčení ředitel školy, třídní učitelka, předseda maturitní komise a za vedení města Prachatice starosta Ing. Jan Bauer v pátek 14.5.2010 v aule gymnázia. Jan Bauer studentům pogratuloval ke složení této významné zkoušky a současně jim popřál mnoho úspěchů při nelehkých přijímacích řízení na navazující vysokoškolské studium.

Druhá polovina studentů absolvuje svou zkoušku dospělosti tento týden, ke slavnostnímu předání maturitních vysvědčení dojde opět v pátek 21. května v aule gymnázia.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic