Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Mámo, táto, pojďte si hrát

2010-05-09

 

Druhá květnová neděle je tradičně určená všem maminkám, které slaví svůj svátek. V neděli 9. května 2010 se u této příležitosti konala ve 14 českých městech rodinná odpoledne s příznačným názvem Mámo, táto, pojďte si hrát. V Českých Budějovicích předával lídr jihočeské ODS Jan Bauer všem maminkám květinu a tričko s vlastní karikaturou.

V rámci pestrého programu si na své přišla celá rodina. Maminkám byly zdarma k dispozici profesionální služby kadeřnic, vizážistek a FIT poradců. Děti se vydováděly na skákacím hradě, zajezdily si na velbloudovi, malovaly perníková srdíčka, pobavily se s klauny a lámaly si hlavy nejrůznějšími hádankami a soutěžemi. Nechyběly stánky s občerstvení a dětmi oblíbenou zmrzlinou.

Zlatým a očekávaným hřebem programu byla Česká kočárkiáda aneb Nejpočetnější setkání lidí s kočárky, během níž se účastníci pokusili překonat rekord v jízdě s kočárky po vyznačené trase dlouhé 1,6 km, a to v časovém limitu jedné hodiny.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic