Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Lídři ODS diskutovali se studenty na jihu Čech

2010-05-03

 

Lídr ODS Petr Nečas navštívil již poněkolikáté jižní Čechy. Společne s lídrem jihočeské ODS, poslancem a starostou města Prachatice Janem Bauerem poobědvali v jídelně Strakonického Gymnázia. Prostředí Gymnázia vrátilo lídry v přátelském rozhovoru zpět do studentských let a vzpomínek na toto snad nejkrasnější období života.

Při následné debatě se studenty nejen Strakonického Gymnázia, ale také Střední Zemědělské školy v Písku upozornil Petr Nečas na nutnost důchodové reformy, přesto, že si ze své zkušenosti studenta uvědomoval naprosto jiné starosti studentského života. Tématem diskuze byly i státni maturity. K příjemnému překvapení kandidátů do poslanecké sněmovny se však také mnoho dotazů studentů týkalo zadlužování ČR a reálné obavy ze situace v Maďarsku a Řecku. Mnoho mladých lidí chápe, že dluhy se musí splácet a že populistické sliby pro jejich rodiče budou nakonec muset platit oni. ODS přichází právě s nepopulistickou a odpovědnou politikou a tak si lídři se studenty notovali v návrzích různých řešení pro budoucnost.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic