Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Kvilda hostila 25. ročník Šumavského skimaratonu

2010-02-28

 

Poslední únorový víkend se na Kvildě odehrál 25. ročník Šumavského skimaratonu. Starosta a poslanec Jan Bauer předával společně s dalšími osobnostmi ceny v jednotlivých kategoriích. Letošního ročníku se zúčastnilo přes 1500 závodníků z 12 ti zemí Evropy. Tato akce se řadí mezi druhý největší masový lyžařský závod v České republice. Samotný závod je součástí prestižní série evropských dálkových běhů na lyžích Euroloppet a české série Patria Direct Ski Tour a je vrcholnou sportovní akcí zimní lyžařské sezóny jihočeského kraje.

„Jsem rád, že jsem se mohl účastnit této skvělé akce, byl k vidění profesionální sport, ale i závodění pro radost a pro zdraví,“ uvedl Jan Bauer, starosta města Prachatice.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic