Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Křest knihy Jana Bauera

2012-05-10

 

Ve čtvrtek 10.5. 2012 se poslanec Jan Bauer účastnil slavnostního křtu nové knihy známého jihočeského spisovatele a jmenovce Jana Bauera.
Nový historický román se jmenuje KRÁL ZVEDÁ MEČ a je již pravděpodobně 119. vydanou knihou tohoto nejplodnějšího jihočeského spisovatele žijícího na samotě u Vodňan.
„S Honzou se známe již několik let a to že mě požádal, abych udělal kmotra jeho nové knížky je pro mě nejen pocta, ale i vtipná recese", konstatoval Jan Bauer po slavnostním pokřtění knihy vodou z řeky Blanice.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic