Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Kolona historických vozidel navštívila i prachatické Velké náměstí

2010-05-07

 

Historická vojenská vozidla zaplnila v pátek 7.5.2010 odpoledne prachatické Velké náměstí. Starosta města Ing. Jan Bauer tradičně vyzkoušel střelbu z originální dobové zbraně.

Následně za doprovodu těchto vozidel proběhl pietní akt kladení věnců u památníku Setkání armád na křižovatce u obce Vitějovice. Tento památník symbolizuje ukončení druhé světové války a připomíná setkání vojsk pěti armád na této křižovatce.

Pietní akt se uskutečnil za přítomnosti vedení Města Prachatice, starosty Ing. Jan Bauera a místostarosty Ing. Martina Malého, dále Charlese Wilsona z amerického velvyslanectví, starosty obce Vitějovice, zástupců vojenských veteránů a členů Klubu vojenských důchodců.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic