Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Jan Bauer navštívil šumavské obce

2010-05-06

 

V den, kdy se ve Velké Británii konaly parlamentní volby a Britové řekli dost zadlužování a zvítězili tak konzervativci Davida Camerona, 6.5.2010, cestoval Jan Bauer po šumavských obcích, aby naslouchal naprosto běžným, každodenním problémům občanů. Šumava nabízí nádhernou atmosféru a překrásnou přírodu, o něco méně však již pracovní příležitosti či možnosti podnikání, a tak život zde není vždy jednoduchý. Lídr jihočeské ODS a starosta města Prachatice Jan Bauer dlouhodobě prosazuje ochranu tohoto jihočeského bohatství, ovšem ochranu rozumnou.

Jan Bauer prosazuje Šumavu pro lidi a ne bez lidí. Přírody si musíme vážit, musíme si ji chránit a musíme umět s ní žít, protože jsme její naprostou součástí. V obcích a městech jakými jsou Vlachovo Březí, Čkyně, Žár, Vracov, Javorník, Stachy, Zdíkov, Vimperk, Husinec a dalších se Jan Bauer cítil jako doma. Potvrzovala to i setkání s mnoha přáteli, ať již z dětství, středoškolských let či ze současného působení na prachatické radnici.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic