Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Ing. Jan Bauer potkal Ing. Jana Bauera

2010-05-13

 

Ve čtvrtek 13.5. se lídr jihočeské ODS Jan Bauer spolu s kandidáty Otomarem Gottsteinem a Tomášem Hajduškem setkali s voliči ve Vodňanech, Písku a Protivíně.

Při této příležitosti se ve Vodňanech na náměstí Ing. Jan Bauer politik setkal se svým jmenovcem spisovatelem Ing. Janem Bauerem. Pro oba Bauery bylo toto náhodné setkání během volební kampaně příjemným překvapením.

Po té si v Protivíně kandidáti za doprovodu starosty prohlédli nově otevřené Zoologické muzeum, kde jsou vystaveny originální kostry exotických zvířat. Po Zoologickém muzeu a prohlídce radnice následovala prohlídka protivínského pivovaru.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Tlak prezidenta na nejvyššího státního zástupce je nepřijatelný. Svolávám schůzku předsedů opozičních stran

Komentář předsedy ODS k aktuální politické situaci....

více

Tvrdá rána pro lidi v blízkosti vyloučených lokalit. Vláda jejich problémy neřeší

Za skandální označil dnešní jednání sněmovního výboru pro sociální politiku jeho místopředseda Jan Bauer z ODS. Poslanci se od ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové a zástupců dalších dot...

více

ODS Praha: Odmítáme další zdražování bydlení pro Pražany

Zastupitelé za ODS nesouhlasí se zvyšováním daně z nemovitosti v hlavním městě. Povede to podle nich jen k dalšímu zdražení bydlení v metropoli. Občanští demokraté nesouhlasí ani s výběrem nového provozova...

více
Ods Prachatice Hospic