Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Dokončení rekonstrukce divadla se blíží

2010-03-09

 

V současné době probíhají dokončovací stavební práce na projektu Rekonstrukce městského divadla. Kolaudace je plánována na konec měsíce května, následně budou ještě dolaďovány některé detaily týkající se interiérů. V průběhu měsíce června bude již divadlo sloužit jako zázemí pro XX. ročník Slavností Zlaté stezky.

„Slavnostní zahájení je naplánováno po ukončení divadelních prázdnin na první polovinu měsíce září v souladu se Dny evropského dědictví. Divadelní společnost ŠOS Prachatice připravuje úvodní slavnostní představení,“ uvedl Jan Bauer, starosta a poslanec PS PČR.

Tisková konference ze dne 9.3.2010

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic