Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

Ano na Radnici v Prachaticích

2010-01-12

 

Zvažujete, kde říci své ano? Prachatická radnice se snaží vyjít novomanželům vstříc a kromě klasické obřadní síně nabízí i další možnosti dle přání snoubenců při výběru obřadního místa. K uvádění do stavu manželského bylo pověřeno 6 členů Zastupitelstva města Prachatice, konkrétně starosta Jan Bauer, místostarosta Hana Rabenhauptová, místostarosta Martin Malý, dále radní Miroslav Bojanovský a Václav Kuneš a zastupitel David Černý. Tito zastupitelé mohou oddávat kromě Prachatic také v Chrobolech, Nebahovech, Těšovicích, Vitějovicích a Žernovicích.

„Významnou část svateb oddává radní Ing. Jan Bojanovský, my ostatní oddáváme na požádání a přání novomanželů. Občané se nás často ptají, ale mimo tyto zákonem stanovené obce nemáme možnost dle zákona oddávat, upřesnil Jan Bauer, starosta města Prachatice a poslanec PS PČR.

V loňském roce se v rámci prachatického matričního obvodu uskutečnilo 52 svatebních obřadů, z toho jeden v Chrobolech a jeden ve Vitějovicích. Mezi zajímavá místa, která si svatebčané pro vyřčení svého ano zvolili, patří např. Parkán, Skalka či rozhledna Libín.

Tisková konference ze dne 12.1.2010 na prachatické radnici.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic