Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR - Aktuality z regionu

Jan Bauer
Ing. Jan Bauer, kandidát do PSP ČR » Aktuality z regionu

Aktuality z regionu

4. gastronomická přehlídka Ryby a víno v Prachaticích

2009-09-19

 

Dvoudenní gastronomická přehlídka pořádaná firmou MIKO - Michal Kočan spolu s Městem Prachatice a za podpory Ministerstva zemědělství a Vinařského fondu ČR, má za cíl podpořit kvalitní vína spojená s ochutnávkou ryb. Slavnostního zahájení, které se konalo v pátek 18. září, se ujal organizátor přehlídky Michal Kočan spolu se starostou Prachatic Ing. Janem Bauerem.

"Již po čtvrté je město Prachatice svědkem národní přehlídky ryby a víno, která zde na jihu Čech pravidelně přiláká široké spektrum návštěvníků a poukazuje, že i na Šumavě je mnoho příznivců chutných a krásných vín," uvedl Jan Bauer, starosta města Prachatice a poslanec PS PČR.

 
Zpět

 

Jan Bauer: Na čem mi záleží

V politice působím od roku 1996 a vždy bylo mojí prioritou hájit zájmy lidí v místě, ve kterém žiju, a principy, kterým věřím. Jako starosta a krajský zastupitel jsem se pral za zájmy svého města a kraje, jako poslanec podporuji v hospodářském výboru české firmy a v sociálním výboru se snažím pomáhat těm, kteří se ocitli v životní nouzi. Ctím svobodu a právo a věřím, že politika se dá dělat odvážně, důvěryhodně a slušně. Pokud se chcete o mé práci a názorech dozvědět více, jste na správném místě.

Jan Bauer

Zprávy ODS:

Ods Prachatice Hospic